FRDE.ORG

Форум на Асоциация на родители на деца с епилепсия
Дата и час: Съб Окт 20, 2018 11:40 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: МОЛЯ ВИ ЗА НОВА ТЕМА - ЗА БЕЗХАБЕРИЕТО И НЕПРОФЕСИНАЛИЗМА ,
МнениеПубликувано на: Сря Апр 20, 2011 2:44 pm 

ЗДРАВЕЙТЕ , ЧАК СЕГА ВИ ОТКРИХ , НО ПО-ДОБРЕ КЪСНО ОТКОЛКОТО НИКОГА !
ИСКАМ ДА ВИ ПОМОЛЯ ЗА ЕДНА НОВА ТЕМА , ТЕМАТА ЗА МЪКАТА , МИЗЕРИЯТА И НЕКАДЪРНОСТТА .
ПРЕДИ ОКОЛО СЕДЕМ ГОДИНИ ,ДОКАТО БЯХ В РОДИЛНИЯТ ДОМ ЗА ДА РОДЯ ДЪШЕРЯ СИ СИНЪТ МИ ГО БЛЪСНА КОЛА ! И ДО ДНЕС СИ ИМАМЕ НЕИЗВЕСТЕН ИЗВЪРШИТЕЛ, ПОРЕДНИЯТ ШОФЬОР КОЙТО ДОРИ НЕ СПИРА И СЛЕД УДАР НА ПЕШЕХОДНА ПЪТЕКА. ДЕТЕТО БЕ ЗАВЕДЕНО ДО ''СПЕШНА ПОМОЩ'' ОТ ДЯДО СИ И ОТПРАТЕНО ВКЪЩИ , СЛЕД РЕНТГЕНОВАТА СНИМКА . УВЕРЯВЯТ ГИ , ЧЕ ВСИЧКО Е НА РЕД ! НА ДРУГИЯТ ДЕН ДЕТЕТО ИМАШЕ ОГРОМНИТЕ СИНИ КРЪГОВЕ ОКОЛО ОЧИТЕ - СЧУПЕН ИЛИ ПОНЕ ПУКНАТ ЧЕРЕП , НО СНИМКАТА ОТ РЕНТГЕНА Е ОК. СИНИНИТЕ ОТМИНАХА , БЯХМЕ ПОЗАБРАВИЛИ ТАЗИ НЕПРИЯТНОСТ, НО ТЯ НИ НАПОМНИ ЗА СЕБЕ СИ И ТО КАК . ТЕЛЕФОНА ЗВЪННА , ОБАЖДАХА СЕ ОТ МАГАЗИНА ДО ВКЪЩИ ДЕТЕТО Е ПРИПАДНАЛО ДОКАТО КУПУВА ХЛЯБ. ТАКА ЗАПОЧНА ВСИЧКО , ВЕЧЕ СИ ИМАХМЕ ГОСТЕНКА - ЕПИЛЕПСИЯТА. ЛИЧНАТА ЛЕКАРКА НИ НАСОЧИ КЪМ НЕВРОЛОГ , СЛЕД ОКОЛО 6м. ПОПАДНАХМЕ НА ПРОФ. ЧАВДАРОВ И СЕ ЛЕКУВАМЕ И ДО ДНЕС ТАМ , КЪДЕ С ПОДОБРЕНИЕ КЪДЕ БЕЗ. НО НЕ ЗА ТОВА ВИ ИСКАМ НОВА ТЕМА , ТАКИВА КАТО МЕН МНОГО....
ИСКАМ ВИ НОВА ТЕМА ЗА ДЕБЕЛООЧИЕТО НА НЯКОИ ЛЕКАРИ . СЛЕД ПОЧТИ СЕДЕМ ГОДИНИ РАЗБРАХ , ЧЕ ТАЗИ БОЛЕСТ ПОДЛЕЖИ НА ТЕЛК ЛИЧНАТА Е ПРОПУСНАЛА ДА НИ КАЖЕ. НЯМА ДА ВИ ЗАНИМАВАМ С ЛИШЕНИЯТА И МИЗЕРИЯТА В КОИТО СМЕ ЖИВЯЛИ ,НО НАДЕЖДАТА НИ ДАВАШЕ СИЛИ . ПРЕЗ ТОВА ВРЕМЕ НЕ МОЖЕХ ДА СЕ ЗАДЪРЖА ЗАДЪЛГО НА РАБОТА , ЧЕ КОЙ РАБОТОДАТЕЛ БИ ЗАДЪРЖАЛ ТАКЪВ ЧОВЕК НА РАБОТА , НА КОЙТО КАТО МУ ЗВЪННАТ И ТРЪГВА ДА ПРИБЕРЕ ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ,ОТ ПОРЕДНОТО МЯСТО ДЕТЕТО СИ. ПРОПУСНАХ ДА ВИ КАЖА ,ЧЕ ПРЕЗ ВРЕМЕТО НА ХОДЕНЕТО ПО МЪКИТЕ ,НА КОРАБА НА НАДЕЖДАТА ОСТАНАХМЕ ПО-МАЛКО ПЪТНИЦИ, НАПУСНА НИ БАЩАТА В СЕМЕЙСТВОТО , НЕ ГО ВИНЯ И НА НЕГО МУ ОМЪРЗНА ВЕЧНОТО БЕЗПАРИЧИЕ И ПРОБЛЕМИ. МАЙКАТА ТАКАВА ОПЦИЯ НА САМОИЗКЛЮЧВАНЕ НЯМА! ПРОДАДОХ ВСИЧКО , ЗА СЕГА САМО НА ЖИЛИЩЕТО НЕ СЪМ ПОСЕГНАЛА , ЗА ДА МОЖЕМ ДА СЪЩЕСТВУВАМЕ И ДА СЕ ЛЕКУВАМЕ... И СЕГА РАЗБРАХ ЗА ТЕЛК СЛУЧАЙНО!!!
/налага ми се да изляза , по-късно ще ви пиша/

Върнете се в началото
 Профил Изпрати лично съобщение  

Заглавие: Re: МОЛЯ ВИ ЗА НОВА ТЕМА - ЗА БЕЗХАБЕРИЕТО И НЕПРОФЕСИНАЛИЗМА ,
МнениеПубликувано на: Вто Юли 19, 2011 4:23 pm 

ЗДРАВЕЙ,НИЕ ИМАМЕ 2 ГОДИШНА ДЪЩЕРИЧКА С ЕПИЛЕПСИЯ ОТ САМОТО РАЖДАНЕ И НИЕ СЛУЧАЙНО НАУЧИХМЕ ЗА ТЕЛК И С МНОГО ВРЪЗКИ УСПЯХМЕ ДА СЕ ВРЕДИМ,ТАМ ИМАШЕ 100 ЦИГАНИ.И НИЕ ХОДИХМЕ В БОЛНИЦАТА НА ДОЦ.ЧАВДАРОВ

Върнете се в началото
 Профил Изпрати лично съобщение  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа